Dlaczego Catering dietetyczny Fit Forma?

Kochamy to co robimy

Kochamy to, co robimy!

Od wielu lat naszą pasją jest zdrowa dieta oraz sport. Na co dzień dzielimy się swoją pasją w Fitness Clubie Forma w Sieradzu. Tworzymy ekipę osób prowadzących naszych klientów w drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki, poprzez układanie planów treningowych i dietetycznych. Dostrzegając, jak bardzo problematyczne i czasochłonne bywa dbanie o zdrową dietę, postanowiliśmy zaoferować naszym podopiecznym wygodne rozwiązanie, dostarczając gotowe posiłki wprost do domu.

Poprzez działalność cateringu dietetycznego chcemy promować zdrowe, racjonalne odżywianie, które w połączeniu z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia, będzie gwarancją utrzymania zdrowia, prawidłowej masy ciała i dobrego samopoczucia.

Brakuje Ci czasu na przygotowywanie posiłków?
Chcesz się zdrowo i smacznie odżywiać?
Marzysz o szczupłej sylwetce?
W takim razie nie zastanawiaj się dłużej!
Zamów zestaw testowy już dziś!

Prowadzimy profesjonalne doradztwo dietetyczne

Nasze posiłki są przygotowywane na podstawie konsultacji dietetycznej, dzięki czemu zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Możesz zatem mieć pewność, że dieta, którą dla Ciebie skomponowaliśmy, została opracowana w oparciu o rzetelną wiedzę. Poradę dotyczącą diety możesz uzyskać od poniedziałku do piątku kierując zapytanie mailowo bądź dzwoniąc.

Prowadzimy doradztwo dietetyczne
Swieżość i smak

Stawiamy na zdrowie, świeżość i wyjątkowy smak!

Nasze potrawy są przyrządzane z polskich produktów najwyższej jakości. Przygotowujemy je na krótko przed dostawą do domu Klienta, dzięki czemu zachowują swój fenomenalny smak, aromat i świeżość. Współpracujemy z doświadczonymi kucharzami, którzy dbają o to, aby skomponować pełnowartościowe, niskokaloryczne, różnorodne posiłki uwodzące smakiem.